GöleBakan / WaterSurfaceMapper

All TARSENS Projects Porfolio

Küresel iklim değişikliğinden göllerimiz etkileniyor. Biz de, Tarsens Ar-Ge olarak, bir sosyal sorumluluk projesi ile tarımda nakit kadar önemli olan tatlı su kaynağımız olan göllerimizi uydu görüntüsü ve yapay zekamız ile takibe aldık. / We are mapping lake surface areas from satellite imagery as soon as the image arrives. Our algorithm can work with almost all of the satellite imagery that can provide 5 band (TNRGB) & above 30m/px resolution.

Bugün sadece uydu görüntüsünden çalışan sistemimizi, gelecekte canlı uydu görüntüsü desteği ile gerçek zamanlı olarak işleyebilir hale getirmeye, kıyı şeridi çıkarmaya ve diğer çalışmaları yapmaya hazırız. / We have future proof our technology with realtime processing (if and when cubesats, starlink type systems or Airbus Zephyr sends data, we’ll be able to process it in Real Time)

Daha fazla bilgi için; bilgi@tarsens.com / for more information, contact info@tarsens.com

Bu proje kaynağı tamamen Tarsens Ar-Ge tarafından sağlanmıştır. / This project has been funded and managed by TARSENS R&D

AÇIKLAMA: BU PROJEDE TOPLANAN BİLGİLER USGS VE COPERNICUS SİSTEMİNDEN TOPLANMIŞ VE ÖZEL ALGORİTMALARLA İŞLENMİŞTİR. BAZI HAKLARI SAKLIDIR. / DISCLAIMER: ALL DATA COLLECTED FROM LANDSAT & COPERNICUS SYSTEMS  TRAINED WITH PROPRIETARY ALGORITHMS CREATED BY TARSENS R&D.

Supplemental information

Advertisement
%d bloggers like this: